Home ABOUT ME

ABOUT ME

20140821_160537

I’m passionate about psychology and neuroscience.

Including the latest results of the neuroscience research to my work with people, makes the coaching process even more interesting and very powerful.

  • I’m a certified and qualified coach (ICF), trainer, bio- & neuro-feedback trainer.
  • « Practioner of neuro-cognitive and behavioral approach » at the Institute of NeuroCognitivism in Brussels.
  • Graduated in the field of social psychology from the inter-university study-program of the Université Libre de Bruxelles and the Université de Liège.
  • Graduated in Master and PHD studies in management and finance;
  • For many years I worked in the financial world of the European Union, in public and corporate sectors. I have a solid experience in management, coaching and training.
  • I’m an author of many articles in economics, coaching and personal development.
  • My current job is my real passion ! I’ve been constantly broadening my knowledge and experience by participating in workshops, courses and reading the specialised literature.

          You are warmly welcome to benefit from what coaching can give the best!

Achievement and success

  TESTIMONIALS:

   ☼ I had two meetings with Beata. We were discussing my problems related to optimistic approach to different life difficulties which require being strong and consistent. How not to give up? How to reach the targets which you’ve defined? How to avoid bad mood which makes you discouraged and stressed?

The meetings with Beata were very supportive for me. Firstly, she is the smiling, very nice and full of energy woman and all these features make the interlocutor more optimistic. Secondly, Beata helped me to visualize my problem and it occurred to be the key way to solve my troubles.

These meetings were very helpful for me and I wish all others, who have similar or maybe different problems with being happy in everyday life, to meet Beata !

Beata Gruber from Warsaw

   ☼ Kiedy znalazłam się na skraju przepaści swojego zawodowego życia szczęśliwie stanęła przy mnie osoba, która podała mi rękę i potrafiła wydobyć ze mnie ostatnie tlące się iskry. Cała sobą rozpaliła w mojej głowie nowy ogień. Dzięki współpracy z Beatą odnalazłam nową drogę zawodową po której aktualnie podążam odzyskując równowagę, siłę psychiczną i fizyczną. Każdego dnia pamiętam w swoich działaniach o równoważeniu wysiłku maksymalizacją przyjemności.

Każdego dnia budzę się ze świadomością, że słońce jest we mnie. Dziękuję:)

Katarzyna Busz z Warszawy

   

Z Beatą miałam okazję spotkać się na dwukrotnych indywidualnych sesjach treningowych oraz kilku konsultacjach telefonicznych. To był początek działań Beaty jako coacha, jednak pomimo tego odniosłam wrażenie, że mam do czynienia z przyszłą profesjonalistką. Beata potraktowała mój problem indywidualnie, z właściwą dla siebie przenikliwością.

Moim problemem było od zawsze prowadzenie niezdrowego trybu życia, a brak samodyscypliny i systematyczności wcale nie pomagał mi w zmianie niezdrowych nawyków. Jednak nie łatwo jest zejść z kanapy, wprowadzić regularne treningi i zdrową dietę. Myślę, że wie o tym każdy kto choć raz próbował.

Do pierwszej sesji treningowej podeszłam dość sceptycznie, z odpowiednio dużym dystansem. Wynikało to z faktu, iż nie wierzyłam w tego typu zajęcia i w to że ktoś, kto mnie tak naprawdę nie zna będzie w stanie zmotywować mnie do podjęcia pewnych działań, których skutkiem miał być określony efekt. Niemniej jednak doznałam miłego zaskoczenia. Beata potrafiła w taki sposób poprowadzić zajęcia, że po sesji czułam, że mogę więcej, niż mi się do tej pory wydawało. Osiągnięcie celu wydawało się znacznie prostsze, niż wcześniej przypuszczałam. Beata pomogła mi w jego sprecyzowaniu i w znalezieniu drogi do jego osiągnięcia.

Beata była i jest dla mnie dużym wsparciem. W momentach kryzysu i zwątpienia wiem, że mogę do niej zadzwonić i wiem, że otrzymam wsparcie, które jest mi w danej chwili potrzebne. Często jednak sama myśl o tym, że jest ktoś kto wierzy, że mi się uda, że potrafię i jestem w stanie to zrobić jest już bardzo motywująca.

Patrząc dziś z perspektywy 5 miesięcy od naszej pierwszej sesji treningowej, wiem że warto było zaryzykować i pomimo sceptycznych myśli dać się namówić na wzięcie udziału w zajęciach. Spotkania z Beatą były jak wyciągniecie małego kamyka, który ruszył całą lawinę.

Co dały mi te „konsultacje”? Przede wszystkim osiągnęłam swój cel, którym było wprowadzenie zdrowego trybu życia. „Efektem ubocznym” tych działań jest lżejsza o 7 kilogramów sylwetka, ładniejsza cera, rzadko schodzący z twarzy uśmiech i pewność, że wszystko co sobie postanowię jestem w stanie osiągnąć. W końcu wiem, że to jak będzie wyglądało moje życie zależy tylko ode mnie i tylko ja jestem osobą, która może mi w tym przeszkodzić.

Iwona Chmielewska, Warszawa